do kasy suma: 0,00 zł

Vintro Paint Polska - oficjalny dystrybutor
brytyjskiej marki Vintro Luxury Paint

 Vintro Luxury Paint to firma rodzinna, zrodzona z pasji, wiedzy i doświadczenia w dziedzinie farb i kolorów.
Brytyjska manufaktura produkuje powłoki od niemal 100 lat, a receptury farb sięgają roku 1771! Ta bogata historia i dziedzictwo to ponad 250 lat doświadczenia w formułowaniu i doskonaleniu farb, dążąc do osiągnięcia najwyższej jakości: wysokiej pigmentacji, dobrego krycia i doskonałej trwałości. A do tego są ekologiczne i zgodne z normą BS EN 71-3:2013 (Bezpieczeństwo zabawek). 

Informacja o zmianie administratora danych osobowych

Jakie farby wybrać do malowania palcami? Poznaj naszą propozycję

0
Jakie farby wybrać do malowania palcami? Poznaj naszą propozycję

Malowanie to świetna rozrywka dla wszystkich maluchów. Jest to doskonały trening małych rączek oraz okazja do tego, aby stworzyć jedyne i niepowtarzalne dzieła. Zastanawiasz się, jakie farby sprawdzą się do malowania palcami? Szukasz sprawdzonych i bezpiecznych produktów? Przeczytaj zatem nasz artykuł – znajdziesz w nim odpowiedź na swoje pytania.

Co powinno charakteryzować farby do malowania palcami?

Czy wszystkie farby nadają się do malowania palcami? Nie — preparaty, które mają bezpośredni kontakt z delikatną skórą dziecka, muszą spełniać szereg norm. Jedną z nich jest norma Unii Europejskiej UE EN71-7, w której część szczegółowa „-7” dotyczy konkretnie farb do malowania palcami. Warto zatem upewnić się, czy produkt, który chcesz kupić z myślą o swoim dziecku, posiada ten ważny certyfikat.

Jakie farby sprawdzą się do malowania palcami?

Szukasz farby, która będzie dobrym wyborem dla Twojego dziecka? W takim razie mamy coś, co może Cię zainteresować. Mowa o farbach NAWARO, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Jest to produkt, którego stosowanie jest całkowicie bezpieczne i zapewni Twoim pociechom wielogodzinną zabawę połączoną z rozwijaniem ich talentów.

Naturalne farby na bazie wody

Farby marki NAWARO są produktem na bazie wody, który powstaje z surowców odnawialnych. Twoje dziecko może wykorzystać je na wiele sposobów, a malowanie palcami jest jednym z nich. Sprawdzą się również do innych technik malarskich, takich jak stemplowanie, odbijanie, malowanie punktowe, grawerowanie oraz wiele innych.

Farby o idealnej konsystencji

Farby do malowania palcami nie mogą być zbyt rzadkie. Niewłaściwa konsystencja mogłaby sprawić, że będą kapać, co skutecznie utrudni proces tworzenia. Przy stosowaniu farb NAWARO nie musisz się tego obawiać – kremowa konsystencja sprawia, że używanie preparatu jest czystą przyjemnością. Produkt zapewnia doskonałe krycie na różnych powierzchniach, dlatego Twój mały artysta może stworzyć wspaniałe prace, które przyniosą mu mnóstwo satysfakcji.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl