do kasy suma: 0,00 zł

Vintro Paint Polska - oficjalny dystrybutor
brytyjskiej marki Vintro Luxury Paint

 Vintro Luxury Paint to firma rodzinna, zrodzona z pasji, wiedzy i doświadczenia w dziedzinie farb i kolorów.
Brytyjska manufaktura produkuje powłoki od niemal 100 lat, a receptury farb sięgają roku 1771! Ta bogata historia i dziedzictwo to ponad 250 lat doświadczenia w formułowaniu i doskonaleniu farb, dążąc do osiągnięcia najwyższej jakości: wysokiej pigmentacji, dobrego krycia i doskonałej trwałości. A do tego są ekologiczne i zgodne z normą BS EN 71-3:2013 (Bezpieczeństwo zabawek). 

Informacja o zmianie administratora danych osobowych

Kolory Specjalne Vintro to niepowtarzalna okazja, aby Twoje wnętrze zyskało wyjątkowy charakter.

W tym miejscu znajdziesz kolory, które tworzymy sezonowo i nigdy nie wiadomo jak długo będą dostępne. Są to wyjątkowe, unikalne, często bardzo odważne odcienie bazujące na naturalnych barwnikach i - podobnie jak wszystkie Farby Vintro - spełniające najwyższe normy ekologiczne. 

Pospiesz się zanim będzie za późno!

Kolory Specjalne są to edycje limitowane, dostępne tylko w konkretnych rodzajach farb i tylko przez pewien czas. Jeżeli, któryś z kolorów w tej kategorii przypadł Ci do gustu spiesz się! Nie wiadomo kiedy zniknie z naszej oferty.

Kolory Specjalne

Ultramaryna - "Supreme" Matt Emulsion 1L - niebieski żywy intensywny - Farba głęboko matowa do ścian sufitów drewna Ultramaryna - "Supreme" Matt Emulsion 1L - niebieski żywy intensywny - Farba głęboko matowa do ścian sufitów drewna
Cena: 170,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl