do kasy suma: 0,00 zł

vintro_oekonorm_kredki_woskowe

vintro_oekonorm_kredki_woskowe

Kredki świecowe NAWARO — pierwsze kroki w malowaniu

Malowanie kredkami to wielka rzecz, a wie o tym każdy mały człowiek. Zajęcie to może być świetną, niekończącą się zabawą, do której nie potrzeba wiele. Wystarczy kilka czystych kartek oraz odpowiednie, przystosowane do małych rączek kredki, aby wyczarować prawdziwe dzieła sztuki. W tej kategorii naszego sklepu mamy coś, co sprawi, że malowanie będzie tak przyjemne jak nigdy dotąd! W sprzedaży posiadamy kredki świecowe ökoNORM, które są wykonane wyłącznie z nietoksycznych, naturalnych składników spożywczych bez petrochemii — dlatego właśnie będą najlepszym wyborem dla każdego malucha.

Kredki świecowe NAWARO – dlaczego warto z nich korzystać?

Co przemawia za tym, że warto sięgnąć po nasze kredki i poznać ich zalety? Jedną z najważniejszych kwestii jest to, że te produkty są zgodne z ideą NAWARO. Zastanawiasz się, co to takiego? Nazwa ta pochodzi od niemieckich słów „Nachwachsende Rohstoffe”, które można przetłumaczyć jako "surowce odnawialne". Wszystkie produkty produkowane przez firmę ökoNORM są naturalne i całkowicie nietoksyczne dla dzieci. Z tego właśnie względu polecane są już najmłodszym pociechom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z malowaniem. Z powodzeniem można używać ich w żłobkach, przedszkolach, klubach malucha oraz wszędzie tam, gdzie dzieci lubią spędzać wolny czas.

Poznaj wszystkie zalety naszych kredek świecowych!

Dzięki specjalnym kształtom — stożkowym oraz mini — z kredek świecowych NAWARO mogą korzystać małe dzieci oraz osoby z ograniczoną sprawnością rąk. Świetnie nadają się do nauki malowania oraz jako uzupełnienie rehabilitacji. Zastosowana w kredkach stearyna pochodzi z oleju palmowego. Mamy świadomość, że jego duża część jest produkowana z naruszeniem praw ochrony środowiska i człowieka. Dlatego w produktach ökoNORM wykorzystujemy wyłącznie olej palmowy z certyfikowanych obszarów upraw. Papier, w który zawinięte są kredki, pochodzi z recyclingu, a biały osad jest wynikiem dużej zawartości naturalnego wosku pszczelego.

Zasady bezpieczeństwa związane z korzystaniem z kredek

Kredki świecowe NAWARO są stworzone z naturalnych składników i dodatków do żywności. Pamiętaj jednak, że nie są przeznaczone do jedzenia. Wynika to z faktu, że zawierają małe części, które mogłyby spowodować zadławienie. Dzieci do 3 roku życia powinny z nich korzystać wyłącznie pod opieką osoby dorosłej.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl