do kasy suma: 0,00 zł

Vintro Paint Polska - oficjalny dystrybutor
brytyjskiej marki Vintro Luxury Paint

 Vintro Luxury Paint to firma rodzinna, zrodzona z pasji, wiedzy i doświadczenia w dziedzinie farb i kolorów.
Brytyjska manufaktura produkuje powłoki od niemal 100 lat, a receptury farb sięgają roku 1771! Ta bogata historia i dziedzictwo to ponad 250 lat doświadczenia w formułowaniu i doskonaleniu farb, dążąc do osiągnięcia najwyższej jakości: wysokiej pigmentacji, dobrego krycia i doskonałej trwałości. A do tego są ekologiczne i zgodne z normą BS EN 71-3:2013 (Bezpieczeństwo zabawek). 

Informacja o zmianie administratora danych osobowych

vintro_oekonorm_ciastolina

vintro_oekonorm_plastelina

 

Naturalna ciastolina i plastelina — rozwijaj kreatywność i zdolności motoryczne Twojego dziecka

Wiemy o tym, że rozwój zdolności motorycznych i manualnych jest niezwykle ważny. Wszystkie, z pozoru błahe zabawy, są doskonałym sposobem na to, aby przygotować małe rączki do późniejszej nauki pisania. Nie można pomijać także pozostałych walorów tego rodzaju aktywności – wszelkie zajęcia plastyczne są dla najmłodszych po prostu świetną zabawą! Jeżeli chcesz ją uatrakcyjnić i sprawić, że będzie czymś niezapomnianym, mamy coś, co ułatwi Ci to zadanie. W tej kategorii oferujemy Ci naturalne modeliny marki ökoNORM, które wykonane są wyłącznie z nietoksycznych, naturalnych i odnawialnych składników. Zostały opracowane w celu rozwoju wyobraźni, kreatywności, ale również zdolności motorycznych i sensorycznych u najmłodszych.

Jakie plasteliny i ciastoliny znajdziesz w naszym sklepie?

Wśród modelin ökoNORM znajdziesz Ciastolinę z unikalną formułą "SOFT" oraz Plastelinę z "Zawsze miękką" formułą. Naturalna Ciastolina "SOFT" idealnie nadaje się dla małych dzieci. Wyprodukowana została z bezpiecznych i odnawialnych składników, co gwarantuje jej najwyższą jakość. Zaczyna wysychać po jednym dniu, a odpowiednio utwardzona nadaje się do malowania, np. farbami. To bardzo dobre rozwiązanie, aby utrwalić swoje pierwsze projekty. Co więcej, jest zmywalna i wielokrotnego użytku — po obłożeniu wilgotną szmatką nadaje się do ponownego ugniatania.

Naturalna "Zawsze miękka" Plastelina jest na tyle miękka, że z ugniataniem poradzą sobie nawet małe dzieci. Stworzona z surowców odnawialnych, jest nietoksyczna i spełnia rygorystyczną normę DIN EN 71. Nie tłuści, nie plami, a do tego łatwo ją zmyć z tekstyliów i ubrań. Naturalna Plastelina pomoże Twojemu dziecku w motorycznym i sensorycznym rozwoju, a do tego pobudzi wyobraźnię i rozwinie kreatywność.

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich pociech

Mimo że Naturalna Ciastolina i Plastelina są stworzone z wyłącznie naturalnych składników i dodatków do żywności, nie są przeznaczone do jedzenia. Mogą zawierać małe części, prowadzące do zadławienia. Warto mieć na uwadze fakt, iż dzieci do 3 roku życia powinny korzystać z naszych produktów wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Pamiętaj o tym, aby przed pierwszym użyciem zapoznać się ze wszystkimi wytycznymi podanymi przez producenta.

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl