do kasy suma: 0,00 zł

vintro_oekonorm_ciastolina

vintro_oekonorm_plastelina

 

Naturalna ciastolina i plastelina — rozwijaj kreatywność i zdolności motoryczne Twojego dziecka

Wiemy o tym, że rozwój zdolności motorycznych i manualnych jest niezwykle ważny. Wszystkie, z pozoru błahe zabawy, są doskonałym sposobem na to, aby przygotować małe rączki do późniejszej nauki pisania. Nie można pomijać także pozostałych walorów tego rodzaju aktywności – wszelkie zajęcia plastyczne są dla najmłodszych po prostu świetną zabawą! Jeżeli chcesz ją uatrakcyjnić i sprawić, że będzie czymś niezapomnianym, mamy coś, co ułatwi Ci to zadanie. W tej kategorii oferujemy Ci naturalne modeliny marki ökoNORM, które wykonane są wyłącznie z nietoksycznych, naturalnych i odnawialnych składników. Zostały opracowane w celu rozwoju wyobraźni, kreatywności, ale również zdolności motorycznych i sensorycznych u najmłodszych.

Jakie plasteliny i ciastoliny znajdziesz w naszym sklepie?

Wśród modelin ökoNORM znajdziesz Ciastolinę z unikalną formułą "SOFT" oraz Plastelinę z "Zawsze miękką" formułą. Naturalna Ciastolina "SOFT" idealnie nadaje się dla małych dzieci. Wyprodukowana została z bezpiecznych i odnawialnych składników, co gwarantuje jej najwyższą jakość. Zaczyna wysychać po jednym dniu, a odpowiednio utwardzona nadaje się do malowania, np. farbami. To bardzo dobre rozwiązanie, aby utrwalić swoje pierwsze projekty. Co więcej, jest zmywalna i wielokrotnego użytku — po obłożeniu wilgotną szmatką nadaje się do ponownego ugniatania.

Naturalna "Zawsze miękka" Plastelina jest na tyle miękka, że z ugniataniem poradzą sobie nawet małe dzieci. Stworzona z surowców odnawialnych, jest nietoksyczna i spełnia rygorystyczną normę DIN EN 71. Nie tłuści, nie plami, a do tego łatwo ją zmyć z tekstyliów i ubrań. Naturalna Plastelina pomoże Twojemu dziecku w motorycznym i sensorycznym rozwoju, a do tego pobudzi wyobraźnię i rozwinie kreatywność.

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich pociech

Mimo że Naturalna Ciastolina i Plastelina są stworzone z wyłącznie naturalnych składników i dodatków do żywności, nie są przeznaczone do jedzenia. Mogą zawierać małe części, prowadzące do zadławienia. Warto mieć na uwadze fakt, iż dzieci do 3 roku życia powinny korzystać z naszych produktów wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Pamiętaj o tym, aby przed pierwszym użyciem zapoznać się ze wszystkimi wytycznymi podanymi przez producenta.

 

Naturalna Ciastolina i Plastelina

Ciastolina NAWARO - 4 kolory "Eko-Księżniczka" Ciastolina NAWARO - 4 kolory "Eko-Księżniczka"
Producent: ökoNORM
Cena: 69,90 zł
szt.
zobacz więcej
Ciastolina NAWARO - 4 kolory "Zestaw-A" Ciastolina NAWARO - 4 kolory "Zestaw-A"
Producent: ökoNORM
Cena: 69,90 zł
szt.
zobacz więcej
Ciastolina NAWARO - 4 kolory "Zestaw-B" Ciastolina NAWARO - 4 kolory "Zestaw-B"
Producent: ökoNORM
Cena: 69,90 zł
szt.
zobacz więcej
Ciastolina NAWARO - 6 kolorów "Classic"  Ciastolina NAWARO - 6 kolorów "Classic"
Producent: ökoNORM
Cena: 99,90 zł
szt.
zobacz więcej
Ciastolina NAWARO - 6 kolorów "Unicorn" Ciastolina NAWARO - 6 kolorów "Unicorn"
Producent: ökoNORM
Cena: 99,90 zł
szt.
zobacz więcej
Plastelina "Zawsze miękka" - 220G 10 Kolorów Plastelina "Zawsze miękka" - 220G 10 Kolorów
Producent: ökoNORM
Cena: 34,90 zł
szt.
zobacz więcej
Plastelina "Zawsze miękka" - 500G 8 kolorów Plastelina "Zawsze miękka" - 500G 8 kolorów
Producent: ökoNORM
Cena: 49,90 zł
szt.
zobacz więcej
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl