do kasy suma: 0,00 zł
Współpraca
Prowadzisz własny sklep lub inne ciekawe, artystyczne miejsce i chciałbyś sprzedawać produkty Vintro?
Masz własną pracownię renowacji mebli, jesteś projektantem wnętrz, malarzem, prowadzisz warsztaty, a może po prostu interesuje Cię stała zniżka na zakupy w Naszym sklepie?
 
Świetnie trafiłaś/eś!
1. Wybierz najdogodniejszą dla Ciebie formę współpracy.
2. NAPISZ DO NAS w kilku zdaniach czym się zajmujesz i jaka forma współpracy Cię interesuję.
3. Jak najszybciej odezwiemy się do Ciebie, żeby odpowiedzieć na wszystkie pytania i zaproponować rozwiązania, z których sam będziesz mógł/mogła wybrać najlepsze dla swoich potrzeb!

I. ZNIŻKI INDYWIDUALNE

Stała zniżka (procentowa) na zakupy w Naszym Sklepie przypisywana do indywidualnego, zarejestrowanego konta.

Jakie są Twoje potrzeby? Lubisz coś zmalować od czasu do czasu, a może regularnie korzystasz z farb w swojej firmie jako projektant wnętrz, malarz lub podczas warsztatów i potrzebujesz najwyższej jakości, ekologicznych produktów z pewną dostawą? OPISZ NAM w kilku zdaniach swoje plany, a my zaproponujemy Najlepiej dobraną ofertę.

Po rozpoczęciu współpracy ZNIŻKA INDYWIDUALNA zostanie przypisana do Twojego konta i będzie działać przy każdym zamówieniu niezależnie od kwoty. Każda oferta jest dobierana indywidualnie w zależności od wielu elementów, takich jak: przeznaczenie produktów, miesięczne zapotrzebowanie, współpraca w social mediach, itd.

II. ZOSTAŃ NASZYM PRZEDSTAWICIELEM

Prowadzisz sklep, warsztat renowacji mebli, pracownię lub jesteś właścicielem ciekawego miejsca na artystycznej mapie polski?

Zostań Przedstawicielem firmy Vintro w swoim regionie!

Naszym głównym celem jest zbudowanie sieci profesjonalnych, stacjonarnych przedstawicieli gdzie Nasi klienci otrzymają nie tylko Nasze produkty, ale przede wszystkim fachową pomoc i inspiracje dla swoich pomysłów. 

Jako wyłączny dystrybutor marki Vintro w Polsce oferujemy Naszym przedstawicielom wybór najdogodniejszej dla nich formy współpracy. Dodatkowo wspieramy ich techniczne, pomagamy z materiałami informacjami i reklamą w social mediach, ale co najważniejsze traktujemy jako część Naszego zespołu.

CZEGO OCZEKUJEMY? CO OFERUJEMY?
 • Posiadania własnego sklepu z artykułami malarskimi, farbami, meblami, wystrojem wnętrz, tapicerką lub ciekawego artystycznie miejsca.
 • Współpracy ze swoimi klientami i promowania marki Vintro w najlepszy możliwy sposób.
 • Aktywnego korzystania z social mediów 
 • Jesteśmy mocno związani z każdym z naszych przedstawicieli i staramy się tworzyć najlepsze produkty, materiały promocyjne i możliwości dla rozwoju ich pomysłów. 
 • Wybór dogodnej formy współpracy
 • Niski nakład początkowy
 • Brak celów miesięcznej sprzedaży
 • Możliwość sprzedaży na wysokiej marży
 • Wyłączność na własnym terenie
 • Wsparcie techniczne
 • Materiały promocyjne
 • Ogólnokrajowe programy promocyjne

 

Jeżeli chcesz zostać naszym przedstawicielem i dołączyć do Naszego zespołu NAPISZ DO NAS w kilku zdaniach czym się zajmujesz i jaki rodzaj współpracy Cie interesuje, a my jak najszybciej skontaktujemy się z Tobą, wyślemy ofertę współpracy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

 

DO USŁYSZENIA!

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl