Poradnik

Farba Kredowa

0
Czym są Farby Kredowe?

Co to jest Farba Kredowa?

Farba Kredowa Vintro® to ekologiczna, niemal bezzapachowa Farba na bazie wody i kredy, zawierająca bezpieczne dla zdrowia i naturalne składniki. Stworzona na bazie autorskiej, rodzinnej receptury, zawiera niespotykanie duże ilości pigmentu, dzięki czemu pozwala uzyskać niesamowitą głębię koloru zachowując niezwykle trwałe i aksamitne wykończenie. 
 
Zasada jej działania jest prosta: Możesz malować niemal każdą powierzchnię bez szlifowania i skomplikowanych przygotowań. Koniec z czasochłonnym szlifowaniem starych powłok, zrywaniem lakieru, pyłem i kurzem w całym mieszkaniu! Koniec z wietrzeniem malowanych pomieszczeń i zamykaniem ich na długie godziny. 
 
Zastosowania Farby Kredowej Vintro®
 
Naszymi Farbami Kredowymi bez problemu pomalujesz:
- Meble | Drewniane - w pełni oczyszczone, jak również meble z płyty, sklejki, laminowane, malowane, z epoki PRL itp. |
- Elementy Drewniane | Surowe lub wcześniej zabezpieczane jak boazeria czy drewniane meble | 
- Metal
- Plastik
- Kamień
- Szkło
- Tkaniny/Skórę | Nasze farby nadają się do barwienia skór i tkanin - szczegóły tej metody znajdziesz TU |
 
W jaki sposób malować Farbą Kredową?
 
Wszystkie informacje o tym jak malować Naszymi Farbami znajdziesz TUTAJ.
 
Czy Farby Kredowe są bezpieczne?
 
Zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo naszych farb, zarówno dla użytkowników jak i środowiska. W naszych produktach używamy naturalnych składników najwyższej jakości, które nie są szkodliwe dla środowiska. Farby Vintro® spełniają najwyższe ekologiczne normy nie tylko jako produkt, ale również na każdym etapie produkcji. 
 
Nasze farby posiadają certyfikat EN71-3, który pozwala bezpiecznie używać ich na dziecięcych meblach i zabawkach.
 
Dodatkowo nasze produkty spełniają normę LOW VOC - czyli zawierają niski poziom lotnych związków organicznych dzięki czemu są jeszcze bezpieczniejsze w użyciu.
 
Jakie kolory Farb Kredowych mam do wyboru?
 
W swojej ofercie posiadamy aż 65 unikalnych kolorów (plus 3 limitowane), które dzięki niezwykle wysokiej zawartości pigmentów osiągają niewiarygodną głębię. Do tego wszystkie nasze kolory są w pełni kompatybilne co pozwala mieszać je ze sobą by uzyskać nową, wymarzoną barwę. 
 
Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania lub wątpliwości to przy każdym produkcie znajduje się karta techniczna, w której znajdziesz bardzo szczegółowe informacje. Jeżeli i to nie wystarczy NAPISZ DO NAS.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl