do kasy suma: 0,00 zł

Farba Kredowa bez woskowania "No seal"

0

Co to jest Farba Kredowa bez woskowania "No seal"?

Kredowa Farba bez woskowania "No seal" Vintro® to ekologiczna, niemal bezzapachowa Farba na bazie wody i kredy, zawierająca bezpieczne dla zdrowia i naturalne składniki. Jej unikatowa receptura zrewolucjonizowała rynek stylizacji mebli, gdyż zawiera w sobie naturalne składniki zabezpieczające i uszczelniające malowaną powierzchnię dzięki czemu nie wymaga dodatkowego zabezpieczenia (jak woskowanie, lakierowanie czy olejowanie). Stworzona na bazie autorskiej, rodzinnej receptury, zawiera niespotykanie duże ilości pigmentu, dzięki czemu pozwala uzyskać niesamowitą głębię koloru zachowując niezwykle trwałe i aksamitne wykończenie. 
 
Farby bez woskowania "No seal" dzięki niezwykłej przyczepności i odporności nadają się zarówno do stosowania w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. 
 
Zastosowania Farby Kredowej bez woskowania " No seal" Vintro®
 
Naszymi Farbami Kredowymi "No seal" bez problemu pomalujesz:
Meble
Elementy Drewniane
- Metal
- Plastik
- Kamień
- Szkło
- Tkaniny/Skórę |Nasze farby nadają się do barwienia skór i tkanin - szczegóły tej metody znajdziesz TU|
 
W jaki sposób malować Farbą Kredową "No seal"?
 
Wszystkie informacje o tym jak malować Naszymi Farbami "No seal" znajdziesz TUTAJ.
 
Czy Farby Kredowe "No seal" są bezpieczne?
 
Zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo naszych farb, zarówno dla użytkowników jak i środowiska. W naszych produktach używamy naturalnych składników najwyższej jakości, które nie są szkodliwe dla środowiska. Farby Vintro® spełniają najwyższe ekologiczne normy nie tylko jako produkt, ale również na każdym etapie produkcji. 
 
Nasze farby posiadają certyfikat EN71-3, który pozwala bezpiecznie używać ich na dziecięcych meblach i zabawkach.
 
Dodatkowo nasze produkty spełniają normę LOW VOC - czyli zawierają niski poziom lotnych związków organicznych dzięki czemu są jeszcze bezpieczniejsze w użyciu.
 
Jakie kolory Farb Kredowych mam do wyboru?
 
W swojej ofercie posiadamy aż 65 unikalnych kolorów (plus 3 limitowane), które dzięki niezwykle wysokiej zawartości pigmentów osiągają niewiarygodną głębię. Do tego wszystkie nasze kolory są w pełni kompatybilne co pozwala mieszać je ze sobą by uzyskać nową, wymarzoną barwę. 
 
Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania lub wątpliwości to przy każdym produkcie znajduje się karta techniczna, w której znajdziesz bardzo szczegółowe informacje. Jeżeli i to nie wystarczy NAPISZ DO NAS.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl