do kasy suma: 0,00 zł

Farba "Supreme" Eggshell

0

Czym jest seria Farb "Supreme" Eggshell?

Farby "Supreme" Eggshell to ekologiczne, niemal bezzapachowe Farby na bazie wody nadające powierzchni gładkie, aksamitne wykończenie z niespotykaną głębią koloru. Seria "Supreme" dedykowana jest do ścian i sufitów, jednak może być również bezpiecznie używana do mebli, nadając im delikatne wykończenie. Jednocześnie Farba "Supreme" pomoże ukryć delikatne niedoskonałości na malowanych powierzchniach. Farba "Supreme" Eggshell dzięki swojej niezwykłej odporności idealnie nadaje się do wszystkich ścian wewnętrznych, mebli, elementów drewnianych i metalowych w tym rur i kaloryferów. Idealna do pomieszczeń o zwiększonej wilgotności takich jak kuchnia czy łazienka.
 
Zastosowanie Farby "Supreme" Eggshell
 
Farba "Supreme" Matt Emulsion idealnie sprawdzi się przy malowaniu:
- Ścian
- Sufitów
- Metal
- Drewna |w tym meble po odpowiednim przygotowaniu powierzchni|
 
W jaki sposób malować wodorozcieńczalną Farbą "Supreme" Eggshell?
 
Wszystkie informacje o tym jak malować Naszymi Farbami znajdziesz TUTAJ.
 
Czy Farby "Supreme" są bezpieczne?
 
Zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo naszych farb, zarówno dla użytkowników jak i środowiska. W naszych produktach używamy naturalnych składników najwyższej jakości, które nie są szkodliwe dla środowiska. Farby Vintro® spełniają najwyższe ekologiczne normy nie tylko jako produkt, ale również na każdym etapie produkcji. 
 
Nasze farby posiadają certyfikat EN71-3, który pozwala bezpiecznie używać ich na dziecięcych meblach i zabawkach.
 
Dodatkowo nasze produkty spełniają normę LOW VOC - czyli zawierają niski poziom lotnych związków organicznych dzięki czemu są jeszcze bezpieczniejsze w użyciu.
 
Jakie kolory Farb "Supreme" mam do wyboru?
 
W swojej ofercie posiadamy aż 65 unikalnych kolorów (plus 3 limitowane), które dzięki niezwykle wysokiej zawartości pigmentów osiągają niewiarygodną głębię. Do tego wszystkie nasze kolory są w pełni kompatybilne co pozwala mieszać je ze sobą by uzyskać nową, wymarzoną barwę. 
 
Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania lub wątpliwości to przy każdym produkcie znajduje się karta techniczna, w której znajdziesz bardzo szczegółowe informacje. Jeżeli i to nie wystarczy NAPISZ DO NAS.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl