do kasy suma: 0,00 zł

Farba "Supreme" Gloss

0

Czym jest seria Farb "Supreme" Gloss?

Farby "Supreme" Gloss to ekologiczne, niemal bezzapachowe Farby na bazie wody nadające powierzchni gładkie, aksamitne wykończenie z niespotykaną głębią koloru. Farby "Supreme" Gloss nadadzą malowanym powierzchnią trwały, błyszczący (aż 85% połysku) i charakterystyczny dla Vintro głęboki kolor. Świetnie sprawdzą się przy pracy ze stolarką drewnianą we wnętrzach i na zewnątrz, na metalu, meblach oraz przy malowaniu rur i elementów metalowych
 
Zastosowanie Farby "Supreme" Eggshell
 
Farba "Supreme" Matt Emulsion idealnie sprawdzi się przy malowaniu:
- Drewno |w środku jak i na zewnątrz|
- Metal |w środku i na zewnątrz|
- Meble |przy odpowiednim przygotowaniu powierzchni|
 
W jaki sposób malować wodorozcieńczalną Farbą "Supreme" Gloss?
 
Wszystkie informacje o tym jak malować Naszymi Farbami znajdziesz TUTAJ.
 
Czy Farby "Supreme" są bezpieczne?
 
Zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo naszych farb, zarówno dla użytkowników jak i środowiska. W naszych produktach używamy naturalnych składników najwyższej jakości, które nie są szkodliwe dla środowiska. Farby Vintro® spełniają najwyższe ekologiczne normy nie tylko jako produkt, ale również na każdym etapie produkcji. 
 
Nasze farby posiadają certyfikat EN71-3, który pozwala bezpiecznie używać ich na dziecięcych meblach i zabawkach.
 
Dodatkowo nasze produkty spełniają normę LOW VOC - czyli zawierają niski poziom lotnych związków organicznych dzięki czemu są jeszcze bezpieczniejsze w użyciu.
 
Jakie kolory Farb "Supreme" mam do wyboru?
 
W swojej ofercie posiadamy aż 65 unikalnych kolorów (plus 3 limitowane), które dzięki niezwykle wysokiej zawartości pigmentów osiągają niewiarygodną głębię. Do tego wszystkie nasze kolory są w pełni kompatybilne co pozwala mieszać je ze sobą by uzyskać nową, wymarzoną barwę. 
 
Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania lub wątpliwości to przy każdym produkcie znajduje się karta techniczna, w której znajdziesz bardzo szczegółowe informacje. Jeżeli i to nie wystarczy NAPISZ DO NAS.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl