Farby kredowe bez woskowania No seal to szybsza i efektywniejsza praca

Renowacja i stylizacja mebli jeszcze nigdy nie była tak łatwa, jak teraz, gdy masz pod ręką farby kredowe bez woskowania No seal. Łatwe w użyciu, znacznie skracają czas oczekiwania na efekt, bo nie trzeba ich pokrywać zabezpieczającym woskiem ani lakierem. To nie tylko oszczędność czasu, ale i pieniędzy! Po wyschnięciu farby Twój mebel jest już gotowy do użytku. Dodatkowym atutem produktu jest fakt, że jest on całkowicie ekologiczny.

Farby, które oszczędzają Twój czas

Farb kredowych bez woskowania No seal możesz używać na zewnątrz i wewnątrz, uzyskując matowe, aksamitne wykończenie. Wystarczy kilka ruchów pędzlem, by cieszyć się nowym meblem. W naszym sklepie znajdziesz wiele odcieni farb kredowych, które pozwolą Ci przeobrazić każdy przedmiot, na jaki tylko przyjdzie Ci ochota. Z tego względu przygotowaliśmy różne pojemności puszek, by nic się nie zmarnowało.

Farby Kredowe bez woskowania "No seal"®

Koniec z nakładaniem wosku lub lakieru po wyschnięciu farby! Nasza łatwa w użyciu, EKOLOGICZNA, dekoracyjna FARBA KREDOWA "NO SEAL"® do mebli, dzięki nowatorskiej recepturze NIE WYMAGA DODATKOWEGO ZABEZPIECZANIA WOSKIEM CZY LAKIEREM i może być stosowana wewnątrz lub na zewnątrz. Jednocześnie zachowuje aksamitne, gładkie, matowe wykończenie.

Pamiętaj: W niektórych sytuacjach możesz potrzebować PODKŁADU przed nałożeniem farby. Nie wiesz czy potrzebujesz użyć podkładu? Szczegóły znajdziesz w opisie farb "No seal" lub podkładów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl