do kasy suma: 0,00 zł
SToGlarnia

ODWAŻ SIĘ NA KOLOR | ROZWIJAJ HOBBY | ZMIEŃ SWÓJ DOM | PODARUJ PREZENT OD SERCA
 
SToGlarnia to przestrzeń pracy twórczej, w której rzemieślniczo edukujemy oraz wnosimy elementy niepowtarzalności do domów naszych klientów. 
 
 
Co robimy?
 • Odważ się na kolor

  Wyznajemy zasadę: nie wyrzucaj, odnawiaj! Po co generować kolejne śmieci, skoro z powodzeniem można (te wciąż sprawne) meble użytkować. Dlatego też, łącząc swoją pasję, praktyczną wiedzę oraz doświadczenie w renowacji i stylizacji mebli, z radością przejęliśmy rolę dystrybutora farb kredowych brytyjskiej marki Vintro Luxury Paint. 
  Vintro Paint to firma rodzinna, zrodzona z pasji, wiedzy i doświadczenia w dziedzinie farb i kolorów. Tym co nas ujęło, jest fakt, że ta brytyjska manufaktura produkuje powłoki od niemal 100 lat, a receptury farb sięgają roku 1771! Ta bogata historia i dziedzictwo to ponad 250 lat doświadczenia w formułowaniu i doskonaleniu farb, dążąc do osiągnięcia najwyższej jakości: wysokiej pigmentacji, dobrego krycia i doskonałej trwałości. A do tego są ekologiczne i zgodne z normą BS EN 71-3:2013 (Bezpieczeństwo zabawek). 
 • Rozwijaj hobby

  Organizujemy warsztaty rzemiosła oraz rękodzieła dla dorosłych i dla dzieci.

  Wprowadzamy w tajniki renowacji i stylizacji mebli, edukujemy z podstaw tapicerowania, oswajamy kobiety ze stolarką oraz uczymy tworzenia witraży w technice Tiffany'ego. Poczuj radość tworzenia!

 • Zmień swój dom

  Wnosimy elementy niepowtarzalności do Twojego domu!

  W trosce o środowisko, przywracamy meblowym pamiątkom rodzinnym, drugie życie oraz ratujemy stare, witrażowe przedmioty, takie jak lampy czy przeszklenia. Projektujemy i wykonujemy autorskie kolekcje niepowtarzalnych dekoracji i dodatków do domu (m.in. witraże oraz rzeźby).

 • Podaruj prezent od serca

  Tworzymy niepowtarzalne prezenty od serca.

  Witrażowe upominki i bibeloty, prezenty premium, niepowtarzalne rzeźby oraz biżuteria wykonana z niezwykłą dbałością o detale, to trafione pomysły na prezenty od serca. Każdy egzemplarz jest wyjątkowy, tak jak ludzie, którzy Cię otaczają.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl