do kasy suma: 0,00 zł

Pędzle płaskie, którymi naniesiesz farbę, podkład i lakier

Dobrej jakości farba potrzebuje równie dobrego narzędzia, za pomocą którego uda Ci się ją równomiernie nałożyć. Pędzle płaskie z syntetycznym włosiem są właśnie tym, czego potrzebujesz. Świetnie sprawdzą się nie tylko przy nakładaniu podkładu, wosku lub lakieru. Pomalujesz nimi ściany, metalowe elementy i drewno. Ich ogromną zaletą jest to, że praktycznie nie pozostawiają smug. I to niezależnie od tego, czy używasz ich do drewna, metalu czy plastiku — w każdym z tych przypadków możesz liczyć na satysfakcjonujący efekt bez wypadającego włosia!

Narzędzia malarskie, których jakość z pewnością docenisz

Idealny pędzel to taki, który dobrze leży w dłoni i nie wyślizguje się z niej. To właśnie cecha pędzli płaskich dostępnych w naszym sklepie. Nadają się one do wszelkich płaskich powierzchni, równomiernie rozprowadzając po nich farbę. Oferujemy je w różnorodnej szerokości, od 25 do 100 mm, co pozwala dopasować optymalne narzędzie do każdego miejsca. Dysponujemy też ultrapłaskim pędzlem, idealnym do nakładania cienkich warstw lakieru.

Postaw na narzędzia malarskie najwyższej jakości

Pędzle płaskie, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu, składają się z najwyższej jakości miękkiego włosia syntetycznego. To właśnie ono zapewnia gładką i równomierną aplikację farby na dowolnie wybranej przez Ciebie powierzchni, niemal całkowicie minimalizując prawdopodobieństwo pozostawienia śladów pędzla. Ciesz się idealnym kryciem bez smug – z naszymi pędzlami jest to możliwe! Szukasz duetu idealnego? Zestaw zatem pędzel z jedną z naszych farb i przekonaj się o ich niezawodności.

Pędzle płaskie

Pędzel płaski 1" - 25 mm Pędzel płaski 1" - 25 mm
Cena: 50,00 zł
szt.
zobacz więcej
Pędzel płaski 1,5" - 38 mm Pędzel płaski 1,5" - 38 mm
Cena: 55,00 zł
szt.
zobacz więcej
Pędzel płaski 2" - 50 mm Pędzel płaski 2" - 50 mm
Cena: 60,00 zł
szt.
zobacz więcej
Pędzel płaski 4" - 100 mm Pędzel płaski 4" - 100 mm
Cena: 100,00 zł
szt.
zobacz więcej
Pędzel ultrapłaski do lakieru 2" - 50 mm Pędzel ultrapłaski do lakieru 2" - 50 mm
Cena: 50,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl