do kasy suma: 0,00 zł

Pędzle okrągłe, które dotrą w każdy zakamarek malowanej powierzchni

Odnawianie mebli może być prostsze, niż myślisz, jeśli tylko zaopatrzysz się w odpowiednie akcesoria. Profesjonalne pędzle okrągłe są tym, co z pewnością Ci się przyda. Dobrze leżą w ręce, dzięki czemu łatwo nanosi się nimi farbę. Ich kształt pozwala na dotarcie nawet w najmniejsze zakamarki Twoich mebli. Ale nie tylko drewno możesz nimi pomalować, bo sprawdzą się też przy kontakcie z metalem, ścianą, laminatem, płytkami itp. Ich zaletą jest także to, że nie pozostawiają nadmiaru materiału w malowanych otworach, co mogłoby tworzyć nieestetyczne i trudne do wyschnięcia fragmenty.

Jakość idzie w parze z praktycznością, co jest zaletą okrągłych pędzli

Pędzle okrągłe z syntetycznym włosiem są uzupełnieniem wyposażenia każdego, kto zajmuje się odnawianiem rozmaitych sprzętów i pracami malarskimi. Choć nie nadają się do malowania dużych powierzchni, dotrą w każde zagłębienie, byś mógł równomiernie pokryć cały przedmiot. W naszym sklepie znajdziesz produkty wysokiej jakości, dostępne w dwóch rozmiarach, do mniejszych i większych zakamarków.

Pędzle, które maksymalnie uproszczą Twoją pracę

Jeżeli zależy Ci na tym, aby swoją pracę wykonać jak najdokładniej – produkty z tej kategorii naszego sklepu są właśnie dla Ciebie. Dzięki naszym okrągłym pędzlom maksymalnie uprościsz realizację każdego zadania związanego z pomalowaniem danej powierzchni. Przemalowanie mebla, schodów czy też lodówki nie będzie stanowiło dla Ciebie żadnego problemu. Z naszymi pędzlami każde swoje zadanie wykonasz perfekcyjnie i to przy niewielkim nakładzie pracy.

Pędzle okrągłe

Pędzel okrągły - 20 mm Pędzel okrągły - 20 mm
Cena: 65,00 zł
szt.
zobacz więcej
Pędzel okrągły - 25 mm Pędzel okrągły - 25 mm
Cena: 75,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl