do kasy suma: 0,00 zł

Wzorniki i próbniki kolorów, które ułatwią wybór odpowiednich farb

Gdy nosisz się z pomysłem przerobienia otaczających Cię mebli, odpowiedni wybór farb z pewnością jest priorytetem. Wzorniki i próbniki kolorów pozwolą precyzyjnie dopasować barwy do wystroju Twojego wnętrza, a Ty upewnisz się, że zamawiasz dokładnie to, czego potrzebujesz. Za pomocą tego rodzaju ułatwień możesz także zaplanować całą przeróbkę, testując, które kolory pasują do innych, a których lepiej ze sobą nie zestawiać.

Wiele barw to więcej możliwości na stworzenie nowych sprzętów

Przerabianie mebli za pomocą farb to fantastyczna przygoda, która może całkowicie odmienić wnętrze każdego pokoju. Choć zawsze istnieje możliwość ponownego przemalowania, gdy kolor okaże się mało interesujący, o wiele lepiej jest najpierw upewnić się, że farba Ci odpowiada. Do tego służą właśnie wzorniki i próbniki kolorów składające się z zestawień dostępnych u nas produktów. Oferujemy wzorniki kolorów w formie zestawienia wszystkich dostępnych barw — gdyż nasze farby posiadają jedną paletę kolorystyczną dla wszystkich rodzajów — oraz książkę, w której oprócz naszych kolorów znajdziesz kompendium wiedzy na temat sposobów odnowy mebli i przydatnych do tego produktów.

Poznaj wszystkie nasze farby

Niezależnie od tego, czy chcesz pomalować ściany w sypialni, odnowić stary kredens czy też przemalować dziecięce łóżeczko – wybór farby nigdy nie powinien być przypadkowy. Wiadome jest, że zdjęcia oglądane na monitorze komputera lub laptopa mogą nieco odbiegać od rzeczywistości. Aby więc tego uniknąć, już teraz zamów nasz Darmowy Wzornik kolorów, który pozwoli Ci na zapoznanie się ze wszystkimi naszymi propozycjami. W ten sposób dokonasz najlepszego, przemyślanego wyboru. Jeżeli chcesz wiedzieć wszystko na temat naszych farb oraz poznać kilka ciekawych technik malowania – koniecznie zaopatrz się także w książkę Vintro. Jest to oryginalna pozycja wydana w języku angielskim. Nie zwlekaj – już teraz zaopatrz się we wszystkie przydatne produkty!

Wzorniki i Próbniki kolorów

Próbka wybranego koloru Vintro - ręcznie malowana Próbka wybranego koloru Vintro - ręcznie malowana
Cena: 5,00 zł
szt.
zobacz więcej
Wzornik ręcznie malowanych kolorów Vintro Wzornik ręcznie malowanych kolorów Vintro
Cena: 210,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl