do kasy suma: 0,00 zł

Wzorniki i próbniki kolorów, które ułatwią wybór odpowiednich farb

Gdy nosisz się z pomysłem przerobienia otaczających Cię mebli, odpowiedni wybór farb z pewnością jest priorytetem. Wzorniki i próbniki kolorów pozwolą precyzyjnie dopasować barwy do wystroju Twojego wnętrza, a Ty upewnisz się, że zamawiasz dokładnie to, czego potrzebujesz. Za pomocą tego rodzaju ułatwień możesz także zaplanować całą przeróbkę, testując które kolory pasują do innych, a których lepiej ze sobą nie zestawiać.

Wiele barw to więcej możliwości na stworzenie nowych sprzętów

Przerabianie mebli za pomocą farb to fantastyczna przygoda, która może całkowicie odmienić wnętrze każdego pokoju. Choć zawsze istnieje ponowna możliwość przemalowania, gdy kolor okaże się mało interesujący, o wiele lepiej jest najpierw upewnić się, że taka farba Ci odpowiada. Do tego służą właśnie wzorniki i próbniki kolorów, składające się z zestawień dostępnych u nas produktów. Oferujemy wzorniki farb kredowych i matowych, lecz także mieszane, zawierające kompendium wiedzy na temat sposobów odnowy mebli i przydatnych do tego produktów.

Wzorniki i Próbniki kolorów

Darmowy wzornik kolorów* Farb Vintro® Darmowy wzornik kolorów* Farb Vintro®
Cena: 8,90 zł
szt.
zobacz więcej
Książka Vintro - techniki/informacje/inspiracje - wersja angielska Książka Vintro - techniki/informacje/inspiracje - wersja angielska
Cena: 29,90 zł
szt.
zobacz więcej
Wzornik kolorów Farb Vintro® Wzornik kolorów Farb Vintro®
Cena: 8,90 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl